Enca Haxhia nuk është ashtu siç duket (Foto)

enca_1448395928-44812

Edhe pse mundohet të duket ndryshe nëpër koncerte, ku nxjerr çdo gjë edhe për shkak të frikës nga fotot që do të qarkullojnë, Enca Haxhia nuk është ashtu siç duket.

Read More

Hillary dhe Bill Clinton siç nuk i keni parë (Foto)

Clinton

Hillary Clinton ka uruar të gjithë në Ditën e Falënderimeve. Ajo ka zgjedhur që për këtë të ndajë me të gjithë një fotografi të vjetër.

Read More

A bënë së bashku dush Bleona dhe Angela? (Foto)

bleona

Dy bukuroshet shqiptare që jetojnë në Los Angeles, gjithnjë e më shumë po shihen të dhëna pas njëra-tjetrës. Miqësia mes Angelës dhe Bleonës, të cilat shfaqen shpesh së bashku nëpër festa, është e njohur.

Read More

Kallashi shfaq gjoksin, do t’iu trondit (Foto)

Kallashi

Valltarja e njohur Kallashi sërish ka provokuar.

Në fotot që po qarkullojnë në rrjetet sociale, Kallashi po tregohet tronditëse.

Read More

Kaloi 16 vjet në burg për shkak të tatuazhit të njëjtë me kriminelin

16vite

Një burrë ka kaluar 16 vjet në burg, pasi kishte tatuazhin e njëjtë si përdhunuesi serik.

Read More

Dua Lipa e ‘kall’ Berlinin (Video)

Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare, që karrierën e ka filluar në Britani të Madhe, ka mbajtur një koncert në Berlin të Gjermanisë.

Read More

Fitore e madhe e Anderlechtit të Besnik Hasit

Besnik Hasi

Anderlechti i Besnik Hasit ka arritur një fitore të rëndësishme në udhëtim te Monaco, me rezultat 0:2, në xhiron e pestë të Europa League, në grupin J.

Skuadra belge, ia doli që në të dy pjesët të shënoi nga një gol.

Gillet dhe Acheampong, shënuan për Anderlechtin, që më këtë fitore renditet në vendin e dytë më 7 pikë, tre më pak se liderët e Tottenham dhe një më shumë se Monaco, që renditet në pozitën e dytë./VipLajme.info/

Read More

Morena është shpuar edhe “aty”… (Foto)

 

Morena TarakuBukuroshja Morena Taraku shpesh nxit vëmendjen e publikut, herë me gjeste e herë me veprime nga më të ndryshmet.

Prezenca e Morenës nuk kalon pa u vënë re, kjo falë hireve që posedon. Pavarësisht se nuk po bën këngë, ajo nuk po largohet nga mendja e publikut të gjerë.

Read More

Në shtëpinë e terroristit kaçanikas, Lavdërim Muhaxheri (Video)

muhaxheri

Emisioni investigativ italian “Le Iene” ka bërë një reportazh për rekrutimet e shqiptarëve nga ISIS.

Read More

Vali Corleone kërcënohet nga ISIS’i

vali

​Vali Corleone, personazhi më i përfolur shqiptar duket se ka vendosur që ta braktisë Kosovën, por jo me dëshirën e tij.

Read More